1. kolejka: Punkt na inaugurację

W dzisiejszym spotkaniu pierwszej kolejki B-klasy Viktoria zremisowała na własnym boisku z Kłosem Moskorzyn 1:1.

Mecz odbywał się w trudnych warunkach pogodowych a nasiąknięte boisko dawało się we znaki. Borkowianie już w 14 minucie objęli prowadzenie po strzale Doriana Pabiszczaka. Kolejną dogodną sytuację miał Marek Warzybok, jednak piłka po jego strzale głową minęła prawy słupek bramki. Do przerwy zmienić wynik próbowali jeszcze Patryk Kozłowski oraz nożycami Mateusz Mil. Druga połowa to wymiana ciosów obu drużyn. Po strzale głową zawodnika Kłosa kapitalną interwencją popisał się Marcel Chrupcała parując piłkę zmierzającą w samo okienko bramki na rzut rożny. W 68 minucie zawodnik gości otrzymał drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę. Na kwadrans przed końcem spotkania swojej szansy sam na sam nie wykorzystał Karol Łuczyński a w doliczonym czasie gry drugiego gola w tym meczu nie zdobył Pabiszczak strzelając obok słupka. Goście na minutę przed końcem zdobyli gola na 1:1 ustalając przy tym wynik spotkania.

VIKTORIA: Chrupcała Marcel - Chrupcała Marcin, Guresz, Pisarski, Drużkowski (85' Gniewosz Jarosław) - Łuczyński, Machera, Mil, Warzybok - Pabiszczak, Kozłowski