Iskra - Viktoria 9:1 - Pokazaliśmy ambicję i charakter

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna przegrała z A-klasową Iskrą Droglowice 9:1. Jedynego i pierwszego gola w historii naszego klubu zdobył Mateusz Mil.

Opinie po meczu:

Damian Kwaśnik (trener Iskry) - Dla mojej drużyny wynik sparingu był sprawą drugorzędną. Skupiliśmy się na wdrażaniu poszczególnych elementów taktycznych do naszej gry. Wiele z założeń taktycznych zostało zrealizowanych dlatego jestem zadowolony z postawy zespołu. Okres przygotowawczy jest dla nas owocny i z każdym meczem widoczny jest progrees w poczynaniach zespołu co jest dla nas optymistyczne w kontekscie zblizajacej sie rundy. Pragne rowniez podziekowac przeciwnikom, drużynie Viktorii Borek. Przyznaje, że jest to ambitny i zdeterminowany zespół z fantastyczną atmosferą wokól klubu. Możemy śmiało pozazdrościć im wspaniałych kibiców. Zespól Viktorii na pewno musi się jeszcze uzbroic w cierpliwość, ale jezeli dalej będzie podążał w obranym kierunku to w niedalekiej przyszłości bedziemy mieli kolejna solidną drużynę w Powiecie Głogowskim.

Dawid Mordarski (trener Viktorii) - Chciałbym serdecznie podziękować swoim zawodnikom za walkę, charakter i zdrowie, które pozostawili na boisku. Nieważny był dzisiaj wynik choć na pewno nie jeden z zawodników po cichu marzył o tym by pokonać Iskrę. Jesteśmy młodym zespołem, który tak naprawdę trenuje od kilku miesięcy, ale postępy robimy z każdym treningiem. Drużyna Iskry, jak było widać na boisku jest zespołem A-klasowym i kilkakrotnie pokazali nam nad jakimi aspektami gry musimy popracować więcej. Na pewno zabrakło nam kondycji i ogrania między sobą, choć kilka składnych i ładnych dla oka akcji zrobiliśmy i po jednej z nich wpadła upragniona przez kibiców bramka. Chciałbym podziękować jeszcze w imieniu wszystkich zawodników kibicom, którzy nas głośno dopingowali do ostatniej minuty spotkania.

Viktoria Borek: Mateusz Gniewosz - Dawid Mordarski, Karol Łuczyński, Paweł Gawlik, Jarosław Gniewosz - Marcin Chrupcała, Krzysztof Drozd, Mateusz Mil, Paweł Jarociński - Tomasz Jankowski, Jacek Romaniak oraz Hubert Sudoł, Dawid Skrzęta, Arkadiusz Gnap, Tomasz Krupa, Tomasz Berdys, Piotr Piechota.

Powiązana galeria: