12. kolejka: Derby! Viktoria - Odra 4:2 (1:0)

W 12. kolejce legnickiej B klasy gr. I Viktoria Borek pokonała na własnym terenie w meczu derbowym Odrę Grodziec Mały 4:2 (1:0). Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył w 21 minucie Marek Drużkowski po asyście Mateusza Gniewosza i takim wynikiem zakończyła się wyrównana pierwsza połowa. Po przerwie nasza drużyna przespała pierwsze 10 minut i za sprawą Mateusza Gniewosza i Marcina Siedego wbiła sobie dwa gole samobójcze dając tym samym prowadzenie drużynie Odry. To jednak nie podcięło skrzydeł naszym zawodnikom. W 70 minucie po podaniu Mateusza Kośka, Paweł Gawlik okazał się lepszy od bramkarza gości wykorzystując sytuację sam na sam.  Dwie minuty później kibiców w szał radości wprowadził Marek Drużkowski, który wykorzystał idealne dośrodkowanie z lewej strony Karola Łuczyńskiego. To był drugi gol Drużkowskiego w tym meczu. Gości w 82 minucie dobił Dorian Pabiszczak. Najlepszy strzelec Viktorii nie zmarnował idealnego podania wzdłuż bramki od kapitana zespołu Pawła Gawlika, który chwilę wcześniej ograł zawodnika z Grodźca. W końcówce meczu doskonałej szansy nie wykorzystał Kacper Kowalczyk. Po jego strzale piłka w polu karnym trafiła jednego z obrońców Odry w rękę, jednak sędzia nie wskazał na wapno. Wysoka wygrana cieszy. Kibice długo czekali na kolejne zwycięstwo zespołu na własnym boisku.

VIKTRORIA - ODRA 4:2 (1:0)

Bramki: Drużkowski (21,72), Gawlik (70), Pabiszczak (82) - Gniewosz M. (sam. 48), Siedy (sam. 55)

Viktoria: Siedy - Krupa (Kowalczyk 46'), Łuczyński, Machera, Ławniczak - Mil, Gawlik, Kozubek (Gniewosz J. 68'), Drużkowski (Matejewicz 89') - Pabiszczak, Gniewosz M. (Kosiek 60')