11 kolejka: Iskra Droglowice - Viktoria Borek 5:0 (1:0)

W 11. kolejce legnickiej B klasy gr. I Iskra Droglowice pokonała Viktorię Borek 5:0 (1:0). Nasz zespół pojechał na mecz z zapasem dwóch zawodników rezerwowych. Po wykorzystaniu dwóch zmian w 60 minucie kontuzji doznał Karol Frankowski i drużyna przez pół godziny grała w osłabieniu. Na boisku było widać przewagę jednego zawodnika, czego efektem była strata aż czterech bramek w 30 minut. Do końca rundy jesiennej pozostały dwa mecze. Pierwszy, derbowy zagramy w środę 11 listopada o godzinie 11:00 z Odrą Grodziec Mały, a następnie 15 listopada zagramy ze Skarpą w Orsku.

VIKTORIA: Siedy - Frankowski, Łuczyński, Gniewosz J. (Krupa 46'), Kowalczyk, Drużkowski - Gawlik, Jarociński, Matejewicz - Jankowski (Gniewosz M. 50'), Pabiszczak.