Viktoria na 9 miejscu, zwycięzcą oldboye Chrobrego

Dzisiaj został rozegrany Turniej Powiatowy o Puchar Starosty Głogowskiego. W turnieju udział wzięło 12 drużyn podzielonych na trzy grupy. Drużyna Viktorii znalazła się w grupie B z a-klasowymi rywalami: Gwardią Białołęka, Mieszko Ruszowice i Łagoszowią Łagoszów. Zwycięzcy każdej z grup zagrali w grupie mistrzowskiej o miejsca na podium. Piłkarze z Borku nie zdołali wyjść z grupy remisując dwukrotnie 2:2 z Łagoszowią i Mieszkiem oraz ulegając Gwardii 1:2. Nasza drużyna została sklasyfikowana na 9. pozycji z dorobkiem 2 punktów i stanie bramkowym 5:6. Zwycięzcami turnieju zostali oldboye Chrobrego Głogów, drugie miejsce przypadło Łagoszowii Łagoszów a trzecie zdobył Sokół Jerzmanowa. Mecze były rozgrywane systemem 5+1 oraz 1x10 min. Drużyny biorące udział w turnieju otrzymały bony pieniężne na zakup sprzętu sportowego.

ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - VIKTORIA BOREK 2:2

Bramki: Gawlik, Pabiszczak

MIESZKO RUSZOWICE - VIKTORIA BOREK 2:2

Bramki: Gniewosz, Jarociński

VIKTORIA BOREK - GWARDIA BIAŁOŁĘKA 1:2

Bramka: Drużkowski

VIKTORIA: Siedy, Gniewosz M, Jarociński, Pabiszczak, Gawlik, Drużkowski, Machera, Łuczyński, Ławniczak.