15. kolejka: Viktoria - Błyskawica 2:2 (1:1)

W meczu 15 kolejki legnickiej B-klasy gr I pomiędzy Viktorią Borek a Błyskawicą Luboszyce padł remis 2:2 (1:1). Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Po rzucie rożnym, zamieszaniu w polu karny i braku w kryciu ze strony naszych obrońców piłkę z kilku metrów do bramki wbił zawodnik z Luboszyc. Do wyrównania doprowadził Paweł Gawik w 38 minucie spotkania, pokonując bramkarza gości bezpośrednio z rzutu wolnego. Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla naszej drużyny. Doskonałą okazję miał Dorian Pabiszczak, jednak po idealnym dośrodkowaniu Mateusza Mila spudłował strzelająć z głowy. Kilka minut później Pabiszczak się nie pomylił i wykorzystał doskonałe podanie Gawlika wyprowadzając borkowian na prowadzenie. Na 10 minut przed końcem do rzutu wolnego ponownie podszedł Gawlik jednak piłka trafiła w słupek bramki przyjezdnych. Goście w końcówce meczu mieli dwa rzuty rożne i po drugim wykonywany wykorzystali nieudolność naszych zawodników zdobywając drugą bramkę.

VIKTORIA BOREK - BŁYSKAWICA LUBOSZYCE 2:2 (1:1)

Bramki: Gawlik (38'), Pabiszczak (65')

Viktoria: Chrupcała Marcel - Chrupcała Marcin, Pisarski, Drużkowski (Gniewosz J. 84'), Machera - Mil (Jarociński 73'), Gawlik, Drobek - Łakomski (Łuczyński 46'), Pabiszczak, Kozłowski

oraz: Kubaczyk, Matejewicz, Kosiek.